Ubezpieczenia komunikacyjne Ubezpieczenia mieszkań Ubezpieczenia dla Ciebie

AEG ubezpieczenia

Ubezpieczenie oc pojazdu

Tanie obowiązkowe OC pojazdu. Oferta kilkunastu ubezpieczycieli, możliwość składki ratalnej. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu. W przypadku spowodowania kolizji lub wypadku drogowego z Twojej winy, Ubezpieczyciel zapłaci odszkodowanie.

Ubezpieczenie autocasco

Ubezpieczenie autocasco to zabezpieczenie, ochrona oraz komfort osób posiadających samochód. Polisa autocasco zapewnia posiadaczowi auta wyrównanie szkód w pojeździe spowodowanych wskutek kolizji drogowej, kradzieży pojazdu lub jego części, działań przyrody czy też innych zdarzeń losowych.

Ubezpieczenie mieszkania lub domu

Ubezpieczenie mieszkaniowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów ochrony swojego majątku. Dzięki niemu właściciel domu lub mieszkania może chronić się przed szkodami poniesionymi w wyniku działania zdarzeń losowych, m.in. pożaru, powodzi czy silnego wiatru.

Ubezpieczenie podróżne

Kompleksowa ochrona oraz komfort spokojnego i bezpiecznego wyjazdu dla osób udających się za granicę w celach wypoczynkowych, turystycznych, edukacyjnych oraz biznesowych. Celem polisy turystycznej jest zapewnienie ubezpieczonemu pomocy medycznej, organizacyjnej i finansowej po wypadku w obcym kraju.

Ubezpieczenie zdrowotne

Oferta ubezpieczenia zdrowotnego PZU Plan na Zdrowie. Produkt pomaga w codziennym dbaniu o zdrowie, zapewniając dostęp do ponad 2 tys. prywatnych placówek medycznych w całym kraju, oraz wspiera klientów w trudnych momentach, takich jak nieszczęśliwy wypadek, ciężka choroba.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci, uczniów, studentów, dorosłych. Szerokie zakresy ryzyk dodatkowych. Ubezpieczenie działa 24/365.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie – dla osób przezornych chroniących swoje zdrowie. Oferujemy ubezpieczenia na życie w ramach grup otwartych – bez ankiety medycznej i zawodowej – w różnych wariantach ubezpieczenia z możliwością rozszerzenia o dodatkowe ryzyka. Ubezpieczenie na wysokie sumy ubezpieczenia z szerokim zakresem świadczeń.

DOBRE UBEZPIECZENIE DLA CIEBIE

W ofercie posiadamy produkty większości ubezpieczycieli. Przedstawimy kilka wariantów ubezpieczenia. Znajdziemy odpowiednie ubezpieczenie, zaoferujemy zniżkę. Szybko i profesjonalnie pomożemy wybrać najlepsze ubezpieczenie. Zapraszamy do kontaktu.

DOŚWIADCZENIE W UBEZPIECZENIACH

Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy ubezpieczeniowej. Ubezpieczeniami zajmujemy się ponad 10 lat. Nieustannie bierzemy udział w szkoleniach mających na celu poszerzenie wiedzy ubezpieczeniowej. Pamiętaj - dobre ubezpieczenie to pomoc w nagłej i niespodziewanej sytuacji.