O czym się dowiesz z tego artykułu?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn
PZU na wypadek nowotworu

Nowe proste ubezpieczenie PZU na wypadek  nowotworu z kodem rabatowym dostępne online. Ubezpieczony może otrzymać nawet 100 000 zł wsparcia finansowego na walkę z nowotworem złośliwym. Na jego życzenie zorganizujemy także dodatkową opinię medyczną u zagranicznego specjalisty. Statystyki pokazują, że już około 1 000 000 mieszkańców Polski choruje na różnego typu nowotwory, a liczba nowych zachorowań rośnie z roku na rok. Jak podaje Krajowy Rejestr Nowotworów, w 2017 roku nowotwór złośliwy zdiagnozowaniu ponad 164 000 osób. Prognozuje się, że w 2029 roku nowotwory złośliwe zostaną wykryte u 220 000 Polaków. Niepokoi również to, że na nowotwory zapadają coraz młodsi ludzie.

Ubezpieczenie PZU Na Wypadek Nowotworu kupisz online.

Ubezpieczenie możesz zakupić online bez wychodzenia z domu. Odpowiedz na kilka prostych pytań, wpisz kod RdzH8k, a otrzymasz dostęp do pełnej oferty oraz specjalny rabat. Oblicz wysokość składki na ubezpieczenie, korzystając z kalkulatora. Wprowadź niezbędne dane, a po chwili poznasz cenę ochrony.

Aby pomóc naszym klientom w trudnym czasie choroby, przygotowaliśmy specjalne ubezpieczenie PZU Na Wypadek Nowotworu. Zdiagnozowanie nowotworu to zawsze punkt zwrotny w życiu człowieka. Zwłaszcza, gdy choroba jest już zaawansowana i wymaga podjęcia trudnej walki o powrót do zdrowia.

Kiedy i jak możemy pomóc

Nasze ubezpieczenie działa, gdy w trakcie trwania okresu naszej odpowiedzialności u ubezpieczonego zostanie zdiagnozowany nowotwór złośliwy, nowotwór złośliwy w fazie przedinwazyjnej (in situ) lub niezłośliwy guz mózgu. Wystarczy, że po diagnozie ubezpieczony przedstawi nam dokumentację medyczną, która będzie potwierdzać diagnozę choroby objętej ochroną ubezpieczeniową, a my szybko (do 30 dni) wypłacimy mu świadczenie pieniężne na dowolny cel, np. na walkę z chorobą, rehabilitację czy zapewnienie środków do życia sobie i swojej rodzinie. Ponadto, na życzenie ubezpieczonego, który zachoruje na nowotwór złośliwy, pozyskamy dodatkową opinię medyczną u specjalisty z zagranicy. Klient w zależności od swoich możliwości finansowych
i oczekiwanej wysokości świadczenia pieniężnego, może wybrać jeden z trzech wariantów ochrony różniących się wysokością wypłacanego świadczenia.

Jakie nowotwory obejmuje nasze ubezpieczenie

Zakresem ubezpieczenia obejmujemy także wszystkie nowotwory złośliwe (w tym czerniaka) oprócz nowotworów skóry i nowotworów związanych z zakażeniem wirusem HIV i chorobą AIDS. Nowotwory złośliwe to m.in. rak piersi, rak płuca, rak prostaty, chłoniak, białaczka, czerniak, glejak. Zakresem ubezpieczenia obejmujemy nowotwory złośliwe we wczesnej fazie rozwoju (tzw. in situ), które są zwykle wykrywane podczas badań profilaktycznych. Szybka diagnoza i leczenie prowadzą najczęściej do całkowitego powrotu do zdrowia. Ubezpieczamy głównie raki in situ i czerniaka skóry in situ.

Nowotwory złośliwe w stadium przedinwazyjnym, które obejmuje nasze ubezpieczenie:
Każdy nowotwór złośliwy w stadium przedinwazyjnym, który jest ujęty w jednej z ośmiu poniższych kategorii Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10:

 • D00 – rak in situ jamy ustnej, przełyku i żołądka,
 • D01 – rak in situ innych i nieokreślonych części narządów trawiennych,
 • D02 – rak in situ ucha środkowego i układu oddechowego,
 • D03 – czerniak in situ,
 • D05 – rak in situ sutka,
 • D06 – rak in situ szyjki macicy,
 • D07 – rak in situ innych i nieokreślonych narządów płciowych,
 • D09 – rak in situ innych i nieokreślonych umiejscowień.

Zakresem ubezpieczenia obejmujemy niezłośliwe guzy mózgu, chociaż nie są złośliwe, trudno się je leczy, bo znajdują się w delikatnym i tak ważnym dla człowieka narządzie.

Wysokość świadczeń

wysokość świadczeń wypłacanych przez PZU Na wypadek Nowotworu

Kogo ubezpieczamy

Z ubezpieczenia PZU Na Wypadek Nowotworu mogą skorzystać osoby, które:

 • nie skończyły 65 lat,
 • dotychczas nie miały stwierdzonej chorobynowotworowej,
 • nie są w trakcie diagnozowania chorobynowotworowej.

Kiedy nie wypłacimy świadczenia

W niektórych sytuacjach nasza ochrona nie będzie działała. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczeniowej. Nie wypłacimy świadczenia, jeśli np.:

 • nowotwór zostanie zdiagnozowany po raz pierwszy w ciągu pierwszych 30 dni okresu ubezpieczenia (dotyczy umów ubezpieczenia zawieranych po raz pierwszy),
 • nowotwór, na który zachoruje ubezpieczony w trakcie okresu odpowiedzialności, będzie skutkiem choroby AIDS lub zakażenia wirusem HIV,
 • nowotwór będzie następstwem promieniowania radioaktywnego, promieniowania jonizującego,
 • masowego skażenia chemicznego lub masowego skażenia biologicznego.

Siedem najważniejszych korzyści PZU Na Wypadek Nowotworu

 • Dodatkowe wsparcie finansowe na wypadek zdiagnozowania nowotworu.
 • Druga opinia medyczna u zagranicznego specjalisty – jeśli ubezpieczony zachoruje na nowotwór złośliwy.
 • Prosta konstrukcja produktu – 3 gotowe warianty ubezpieczenia.
 • Łatwe i szybkie zawarcie umowy – bez badań lekarskich.
 • Składka już od 30 zł* za roczne ubezpieczenie.
 • Nawet 100 000 zł świadczenia po zdiagnozowaniu nowotworu złośliwego**.
 • Szybka wypłata świadczenia – do 30 dni od dostarczenia dokumentacji medycznej potwierdzającej diagnozę choroby objętej ubezpieczeniem.

* Składka 30 zł w wariancie I, jeśli osoba zgłaszana do ubezpieczenia nie pali wyrobów tytoniowych, ma mniej niż 27 lat i u jej biologicznych rodziców lub rodzeństwa nigdy nie zdiagnozowano nowotworu złośliwego: piersi, jajnika, prostaty lub jelita grubego.
** W wariancie III ubezpieczenia PZU Na Wypadek Nowotworu.

Sprawdź ogólne warunki ubezpieczenia, wylicz składkę na ubezpieczenie. Pamiętaj o wpisaniu kodu RdzH8k, który zapewni niższą składkę.

AXA Szczęśliwe Dziecko

AXA Szczęśliwe Dziecko – Ubezpieczenie dla Twojego dziecka Jesteś rodzicem i chcesz zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom? Szukasz ubezpieczenia, które w ramach jednej składki gwarantuje ochronę wszystkich Twoich dzieci? Ubezpieczenie Axa Szczęśliwe Dziecko jest dla Ciebie! Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby

Ubezpieczenie PZU Auto Asystent Zdrowotny

Ubezpieczenie PZU Auto Asystent Zdrowotny przeznaczone jest dla osób, które chcą zapewnić sobie prywatną opiekę medyczną po wypadku samochodowym (np. konsultacje lekarskie, badania, rehabilitację). Jeśli wskutek wypadku samochodowego Twoje zdrowie ucierpi, PZU zorganizuje i opłaci poniższe usługi medyczne: wizyty u