O czym się dowiesz z tego artykułu?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn
ubezpieczenie autocasco

Ubezpieczenie Autocasco Link4 pozwala Klientowi uzyskać odszkodowanie w sytuacji, gdy jego samochód ulegnie uszkodzeniu, np. wskutek wypadku czy zderzeniem z innym przedmiotem pochodzącym z zewnątrz pojazdu, lub zostanie skradziony. W ramach oferty LINK4 w łatwy sposób dostosujesz zakres ubezpieczenia (np. wysokość udziałów własnych, wykupienie amortyzacji części) do indywidualnych potrzeb Klienta.

Ubezpieczenie Autocasco Link4 – opis produktu.

Niezależnie od wybranej opcji ubezpieczenia AC swoim zakresem obejmuje zdarzenia zaistniałe w obrębie granic geograficznych Europy.

Ubezpieczenie Autocasco Link4 – ZAKRES UBEZPIECZENIA

AC wypadkowe – Ryzyka Nazwane

 • Zderzenie samochodu z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami lub przedmiotami
  pochodzącymi z zewnątrz samochodu.
 • Działanie osób trzecich.
 • Pożar, wybuch, osmalenie
 • Nagłe działanie czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz samochodu.
 • Uszkodzenia wnętrza pojazdu przez osoby, których przewóz wymagany był potrzebą udzielania pomocy medycznej
 • Zatopienie samochodu.
 • Nagłe działanie sił przyrody (huragan, grad, uderzenie pioruna, powódź, lawina lub inne siły przyrody)

AC kradzieżowe

 • Kradzież samochodu lub jego części (rozumiana jako kradzież, kradzież z włamaniem, rozbój zgodnie z definicją Kodeksu Karnego)
 • Wyposażenie samochodu (fabryczne i dodatkowe pod warunkiem opłacenia dodatkowej składki).

Akceptowane sposoby użytkowania samochodu:

 • Wyłącznie prywatnie (w tym dojazdy do pracy) – korzystanie z pojazdu, które nie stanowi źródła dochodu. Dojazdy do pracy są traktowane jak użytkowanie pojazdu do celów prywatnych.
 • Inne (w działalności gospodarczej przez właściciela) – pojazd wykorzystywany w ramach działalności przez właściciela pojazdu i nie służy do transportu towarów.
 • Inne (w działalności gospodarczej przez innych użytkowników) – pojazd wykorzystywany przez innych użytkowników niż właściciel pojazdu w ramach działalności (np. przedstawiciel handlowy) i nie służy do transportu towarów

AMORTYZACJA CZĘŚCI

To nic innego jak stopień zużycia eksploatacyjnego części pojazdu uzależniony od wieku auta. Klient za dodatkową składką ma możliwość zniesienia amortyzacji do „0 %”.

SUMA UBEZPIECZENIA (ZMIENNA LUB STAŁA)

Wyliczając ofertę ubezpieczenia Klient może zdecydować się czy wartość auta będzie określana na dzień szkody (zmienna suma ubezpieczenia) czy przez cały okres ubezpieczenia pozostanie bez zmian (stała suma ubezpieczenia). Stałą sumę ubezpieczenia można przyjąć dla pojazdów do lat 7. Dla pojazdów fabrycznie nowych stała suma ubezpieczenia jest w standardzie.

Sprawdzenie auta przed zakupem – nowa oferta PZU

PZU w ramach nowej marki Pomoc Non Stop uruchamia usługę sprawdzenie auta i jego stanu technicznego przed zakupem. Każdy kto planuje kupić używany samochód, może sprawdzić jego stan techniczny bez wychodzenia z domu. Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych zakupem

Hestia wypłaci 100% odszkodowania po szkodzie całkowitej.

Auto po wypadku nie nadaje się już do naprawy? ERGO Hestia wyręczy klienta z formalnościami. Gotówka nawet w ciągu dwóch dni i opieka nad formalnościami związanymi z pozbyciem się zniszczonego auta. Takie udogodnienia oferuje klientom ERGO Hestia. To wszystko w