O czym się dowiesz z tego artykułu?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn
ubezpieczenie autocasco

Ubezpieczenie autocasco to zabezpieczenie, ochrona oraz komfort osób posiadających samochód. Polisa autocasco zapewnienia posiadaczowi auta wyrównanie szkód w pojeździe spowodowanych wskutek kolizji drogowej, kradzieży pojazdu lub jego części, działań przyrody czy też innych zdarzeń losowych.

 

Ubezpieczenie autocasco to nieobowiązkowe dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, które chroni Twoje auto, kiedy to Ty powodujesz wypadek, Odszkodowanie uzyskasz również, gdy Twoje auto zostanie skradzione lub zniszczone przez działania przyrody np. powalone drzewo. 

Ubezpieczenie autocasco - co proponujemy ?

ubezpieczenie autocasco w zakresie allrisk – od wszelkich zdarzeń losowych związanych z pojazdem

ubezpieczenie ze składką rozłożoną na dogodne raty – nawet 11 miesięcznych rat

ofertę ubezpieczenia kilku największych ubezpieczycieli

szeroką ofertę wariantów ubezpieczenia

pomoc i doradztwo w wyborze ubezpieczenia autocasco

rozliczenie odszkodowania w wariancie kosztorysowym lub serwisowym

zniżki za bezszkodową jazdę oraz kontynuację ubezpieczenia

brak udziałów własnych, konsumpcji sumy ubezpieczenia

Ubezpieczenie autocasco - dobrze ubezpieczymy Twoje Auto!

Ubezpieczamy w większości firm ubezpieczeniowych (Generali, Allianz, Ergo Hestia, Warta). Zakres ubezpieczenia autocasco jest inny w zależności od firmy ubezpieczeniowej. To ubezpieczyciel określa zakres ubezpieczenia autocasco zawarty w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Szukając dobrego ubezpieczenie autocasco powinno się zajrzeć do ogólnych warunków ubezpieczenia i zwrócić uwagę na kilka elementów:

Ubezpieczenia autocasco dla Ciebie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zamiast samodzielnie szukać w internecie wpisując dużą liczbę informacji oraz zastanawiając się, czy ta oferta jest dla Ciebie korzystna – skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać dobre ubezpieczenie autocasco.

Skontaktuj się ze mną.

Sprawdzenie auta przed zakupem – nowa oferta PZU

PZU w ramach nowej marki Pomoc Non Stop uruchamia usługę sprawdzenie auta i jego stanu technicznego przed zakupem. Każdy kto planuje kupić używany samochód, może sprawdzić jego stan techniczny bez wychodzenia z domu. Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych zakupem

Hestia wypłaci 100% odszkodowania po szkodzie całkowitej.

Auto po wypadku nie nadaje się już do naprawy? ERGO Hestia wyręczy klienta z formalnościami. Gotówka nawet w ciągu dwóch dni i opieka nad formalnościami związanymi z pozbyciem się zniszczonego auta. Takie udogodnienia oferuje klientom ERGO Hestia. To wszystko w