AEG Ubezpieczenia

Ubezpieczenie Link4 Dziecko

Ubezpieczenie Link4 Dziecko

Robisz wszystko, żeby zapewnić swoim dzieciom jak najlepszą opiekę. Ale czasem zdarzają się chwile, w których możesz potrzebować pomocy.

Ubezpieczenie Link4 Dziecko jest dla Ciebie, jeśli:

  • Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola lub szkoły. Wtedy przyda mu się ubezpieczenie NNW. Jak pomożemy? W ramach NNW Dziecka wypłacimy świadczenie w razie nieszczęśliwego wypadku. Ale nie tylko. Nasze ubezpieczenie obejmuje również wstrząśnienie mózgu, sepsę oraz pneumokoki. A dodatkowo – zwrócimy koszt leków, jeśli Twoje dziecko zachoruje na boreliozę po ukąszeniu przez kleszcza.
  • Twoje dziecko chodzi na zajęcia pozaszkolne – judo, karate, taniec.Obawiasz się kontuzji?Jak pomożemy? W ramach ubezpieczenia NNW Dziecka wypłacimy świadczenie nawet, jeśli nieszczęśliwy wypadek wydarzy się na zajęciach pozaszkolnych.
  • Twoje dziecko przez nagłą chorobę lub wypadek będzie nieobecne w szkole ponad 7 dni. Jak pomożemy? Zorganizujemy i opłacimy domowe korepetycje dzięki pakietowi Szybka Pomoc dla Dziecka.
  • Twoje dziecko choruje, a Ty potrzebujesz nagłej konsultacji stanu zdrowia dziecka. Jak pomożemy? Pakiet Zdrowie Urwisa pozwoli nam na organizację konsultacji telemedycznych z pediatrą o każdej porze dnia i nocy. Zorganizujemy też wizytę u lekarza specjalisty dziecięcego i opłacimy połowę jej kosztów.
  • Twoje dziecko może nagle trafić do szpitala po nieszczęśliwym wypadku. Jak pomożemy? W tej sytuacji z NNW Dziecka zapłacimy 100 zł za każdy dzień, który w nim spędzi, a dzięki pakietowi Szybka pomoc dla Dziecka, zorganizujemy Ci łóżko w tym samym szpitalu i pokryjemy jego koszt do kwoty 1000 zł.
  • Twoje dziecko nagle zachoruje, a Ty nie będziesz mogła wyjść z domu do apteki. Jak pomożemy? Wystarczy jeden telefon – dzięki pakietowi Szybka Pomoc dla dziecka nasz opiekun odbierze od Ciebie receptę, wykupi leki i dostarczy je pod Twój adres, a my pokryjemy ich koszt nawet do 250 zł.

Oferta ubezpieczeń

ubezpieczenie autocasco
Nasza oferta ubezpieczeń

Ubezpieczenie autocasco

Ubezpieczenie autocasco to zabezpieczenie, ochrona oraz komfort osób posiadających samochód. Polisa autocasco zapewnienia posiadaczowi auta

ubezpieczenie mieszkania
Nasza oferta ubezpieczeń

Ubezpieczenie mieszkania lub domu

Ubezpieczenie mieszkania lub domu to jeden z najpopularniejszych rodzajów ochrony swojego majątku. Dzięki niemu właściciel

PZU Na Wypadek Nowotworu kupisz online.
Nowe proste ubezpieczenie PZU na wypadek  nowotworu z kodem rabatowym dostępne online. Ubezpieczony może otrzymać...
Ubezpieczenie podróżne na czas wyjazdu.
Ubezpieczenie podróżne to kompleksowa ochrona oraz komfort spokojnego i bezpiecznego wyjazdu dla osób udających się...
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie na życie – dla osób przezornych chroniących swoje zdrowie. Oferujemy ubezpieczenia na życie w...
Ubezpieczenie zdrowotne.
Oferta ubezpieczenia zdrowotnego (w tym PZU Plan Na Zdrowie). PZU Plan na Zdrowie. Produkt pomaga...
Ubezpieczenie mieszkania lub domu
Ubezpieczenie mieszkania lub domu to jeden z najpopularniejszych rodzajów ochrony swojego majątku. Dzięki niemu właściciel...