O czym się dowiesz z tego artykułu?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

Ubezpieczenie Link4 Dziecko

Robisz wszystko, żeby zapewnić swoim dzieciom jak najlepszą opiekę. Ale czasem zdarzają się chwile, w których możesz potrzebować pomocy.

Ubezpieczenie Link4 Dziecko jest dla Ciebie, jeśli:

  • Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola lub szkoły. Wtedy przyda mu się ubezpieczenie NNW. Jak pomożemy? W ramach NNW Dziecka wypłacimy świadczenie w razie nieszczęśliwego wypadku. Ale nie tylko. Nasze ubezpieczenie obejmuje również wstrząśnienie mózgu, sepsę oraz pneumokoki. A dodatkowo – zwrócimy koszt leków, jeśli Twoje dziecko zachoruje na boreliozę po ukąszeniu przez kleszcza.
  • Twoje dziecko chodzi na zajęcia pozaszkolne – judo, karate, taniec.Obawiasz się kontuzji?Jak pomożemy? W ramach ubezpieczenia NNW Dziecka wypłacimy świadczenie nawet, jeśli nieszczęśliwy wypadek wydarzy się na zajęciach pozaszkolnych.
  • Twoje dziecko przez nagłą chorobę lub wypadek będzie nieobecne w szkole ponad 7 dni. Jak pomożemy? Zorganizujemy i opłacimy domowe korepetycje dzięki pakietowi Szybka Pomoc dla Dziecka.
  • Twoje dziecko choruje, a Ty potrzebujesz nagłej konsultacji stanu zdrowia dziecka. Jak pomożemy? Pakiet Zdrowie Urwisa pozwoli nam na organizację konsultacji telemedycznych z pediatrą o każdej porze dnia i nocy. Zorganizujemy też wizytę u lekarza specjalisty dziecięcego i opłacimy połowę jej kosztów.
  • Twoje dziecko może nagle trafić do szpitala po nieszczęśliwym wypadku. Jak pomożemy? W tej sytuacji z NNW Dziecka zapłacimy 100 zł za każdy dzień, który w nim spędzi, a dzięki pakietowi Szybka pomoc dla Dziecka, zorganizujemy Ci łóżko w tym samym szpitalu i pokryjemy jego koszt do kwoty 1000 zł.
  • Twoje dziecko nagle zachoruje, a Ty nie będziesz mogła wyjść z domu do apteki. Jak pomożemy? Wystarczy jeden telefon – dzięki pakietowi Szybka Pomoc dla dziecka nasz opiekun odbierze od Ciebie receptę, wykupi leki i dostarczy je pod Twój adres, a my pokryjemy ich koszt nawet do 250 zł.

Generali NNW, z myślą o Następstwach Nieszczęśliwych Wypadków.

Podstawowy zakres ubezpieczenia obejmuje śmierć Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz wskutek wypadku komunikacyjnego. Generali NNW – zakres dodatkowy: Zakres rozszerzony ubezpieczenia obejmuje zakres podstawowy oraz według wyboru Ubezpieczającego świadczenie z tytułu następujących zdarzeń ubezpieczeniowych: 1) trwałego uszczerbku na zdrowiu