O czym się dowiesz z tego artykułu?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

Ubezpieczenie Link4 Mama

Nikt nie jest w stanie zastąpić Ciebie mamo w opiece nad dziećmi. Niestety czasem zdarzają się sytuacje, w których przyda Ci się wsparcie.

Ubezpieczenie w Link4 Mama jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Masz na głowie cały dom. Jak pomożemy? Dzięki pakietowi Szybka pomoc dla mamy – jeśli zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek, zorganizujemy pomoc domową (sprzątanie, gotowanie) i pokryjemy jej koszty do kwoty 800 zł.
  • Twój urwis ma dużo energii i obawiasz się, że może zniszczyć coś, co należy do osoby trzeciej – zepsuje sprzęt w sklepie, wybije sąsiadowi piłką okno lub porysuje rowerem samochód. Jak pomożemy? Dzięki OC w życiu prywatnym weźmiemy odpowiedzialność finansową za każde z tych zdarzeń, jeżeli zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa to Ty byłabyś zobowiązana do naprawienia szkody.
  • Jesteś w ciąży lub niedawno urodziłaś dziecko i coś Cię zaniepokoi. Jak pomożemy? Dzięki pakietowi Zdrowie Mamy o każdej porze dnia i nocy będziesz mogła porozmawiać z lekarzem, położną a nawet pediatrą.
  • Potrzebujesz pomocy psychologa – masz baby blues lub chcesz porozmawiać o tym, jak radzić sobie z wychowaniem dzieci. Jak pomożemy? Pakiet Zdrowie Mamy umożliwia nam organizację i pokrycie kosztu 2 wizyt u psychologa.
  • Zastanawiasz się jak rozwiązać kwestie prawne związane z życiem codziennym: spadki, darowizny, umowy, kradzież tożsamości, kwestie związane z urlopem macierzyńskim, posiadanie lub użytkowanie nieruchomości. Jak pomożemy? Będziesz mieć do dyspozycji nielimitowane telefoniczne konsultacje prawne. A oprócz tego nasi prawnicy przygotują dla Ciebie opinię prawną i opracują odpowiednie dokumenty (łącznie do 4 takich usług rocznie).

Generali NNW, z myślą o Następstwach Nieszczęśliwych Wypadków.

Podstawowy zakres ubezpieczenia obejmuje śmierć Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz wskutek wypadku komunikacyjnego. Generali NNW – zakres dodatkowy: Zakres rozszerzony ubezpieczenia obejmuje zakres podstawowy oraz według wyboru Ubezpieczającego świadczenie z tytułu następujących zdarzeń ubezpieczeniowych: 1) trwałego uszczerbku na zdrowiu