AEG Ubezpieczenia

Ubezpieczenie Link4 Mama

Ubezpieczenie Link4 Mama

Nikt nie jest w stanie zastąpić Ciebie mamo w opiece nad dziećmi. Niestety czasem zdarzają się sytuacje, w których przyda Ci się wsparcie.

Ubezpieczenie w Link4 Mama jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Masz na głowie cały dom. Jak pomożemy? Dzięki pakietowi Szybka pomoc dla mamy – jeśli zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek, zorganizujemy pomoc domową (sprzątanie, gotowanie) i pokryjemy jej koszty do kwoty 800 zł.
  • Twój urwis ma dużo energii i obawiasz się, że może zniszczyć coś, co należy do osoby trzeciej – zepsuje sprzęt w sklepie, wybije sąsiadowi piłką okno lub porysuje rowerem samochód. Jak pomożemy? Dzięki OC w życiu prywatnym weźmiemy odpowiedzialność finansową za każde z tych zdarzeń, jeżeli zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa to Ty byłabyś zobowiązana do naprawienia szkody.
  • Jesteś w ciąży lub niedawno urodziłaś dziecko i coś Cię zaniepokoi. Jak pomożemy? Dzięki pakietowi Zdrowie Mamy o każdej porze dnia i nocy będziesz mogła porozmawiać z lekarzem, położną a nawet pediatrą.
  • Potrzebujesz pomocy psychologa – masz baby blues lub chcesz porozmawiać o tym, jak radzić sobie z wychowaniem dzieci. Jak pomożemy? Pakiet Zdrowie Mamy umożliwia nam organizację i pokrycie kosztu 2 wizyt u psychologa.
  • Zastanawiasz się jak rozwiązać kwestie prawne związane z życiem codziennym: spadki, darowizny, umowy, kradzież tożsamości, kwestie związane z urlopem macierzyńskim, posiadanie lub użytkowanie nieruchomości. Jak pomożemy? Będziesz mieć do dyspozycji nielimitowane telefoniczne konsultacje prawne. A oprócz tego nasi prawnicy przygotują dla Ciebie opinię prawną i opracują odpowiednie dokumenty (łącznie do 4 takich usług rocznie).

Oferta ubezpieczeń

ubezpieczenie autocasco
Nasza oferta ubezpieczeń

Ubezpieczenie autocasco

Ubezpieczenie autocasco to zabezpieczenie, ochrona oraz komfort osób posiadających samochód. Polisa autocasco zapewnienia posiadaczowi auta

ubezpieczenie mieszkania
Nasza oferta ubezpieczeń

Ubezpieczenie mieszkania lub domu

Ubezpieczenie mieszkania lub domu to jeden z najpopularniejszych rodzajów ochrony swojego majątku. Dzięki niemu właściciel

PZU Na Wypadek Nowotworu kupisz online.
Nowe proste ubezpieczenie PZU na wypadek  nowotworu z kodem rabatowym dostępne online. Ubezpieczony może otrzymać...
Ubezpieczenie podróżne na czas wyjazdu.
Ubezpieczenie podróżne to kompleksowa ochrona oraz komfort spokojnego i bezpiecznego wyjazdu dla osób udających się...
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie na życie – dla osób przezornych chroniących swoje zdrowie. Oferujemy ubezpieczenia na życie w...
Ubezpieczenie zdrowotne.
Oferta ubezpieczenia zdrowotnego (w tym PZU Plan Na Zdrowie). PZU Plan na Zdrowie. Produkt pomaga...
Ubezpieczenie mieszkania lub domu
Ubezpieczenie mieszkania lub domu to jeden z najpopularniejszych rodzajów ochrony swojego majątku. Dzięki niemu właściciel...