ubezpieczenie szkolne axa nnw

Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola, jest uczniem lub studentem? Jeśli ma do 26 lat, to możesz skorzystać z ubezpieczenia szkolnego w AXA. Dzięki ochronie ubezpieczeniowej wypłacimy świadczenia m.in. w związku z uszkodzeniem ciała, śmiercią ubezpieczonego, pobytem w szpitalu. Ubezpieczenie szkolne AXA NNW zapewnia szeroką ochronę, którą możesz dopasować do potrzeb swoich i swojego dziecka. Do wyboru masz 4 pakiety ubezpieczenia, dzięki czemu wybierzesz taką ochronę, jakiej potrzebujesz. Decydując się na polisę, otrzymasz odszkodowanie w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku u Twojego dziecka.

Ubezpieczenie szkolne Axa NNW kupisz online.

Wejdź na www.axa.pl/szkolne – wpisz mój kod pośrednika 543734, otrzymasz dostęp do pełnej oferty oraz specjalny rabat. Oblicz wysokość składki na ubezpieczenie, korzystając z kalkulatora. Wprowadź niezbędne dane, a po chwili poznasz cenę ochrony. Ubezpieczenie możesz zakupić online bez wychodzenia z domu.

Twój przedszkolak jest bardzo aktywny, uwielbia się bawić i szaleć na placach zabaw? Bez względu na to, jak będziesz go pilnować, możliwe, że dojdzie do nieszczęśliwego wypadku. Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie dziecka, to w razie wypadku otrzymasz odszkodowanie. To nie wszystko, co zapewniamy w ramach ochrony ubezpieczeniowej. W zakresie każdej umowy ubezpieczenia szkolnego gwarantujemy świadczenie na wypadek ukąszenia kleszcza.

Ile będzie Cię kosztować takie ubezpieczenie szkolne?

Skorzystaj z kalkulatora na www.axa.pl/szkolne i łatwo wylicz koszt ochrony. Dopasuj odpowiedni zakres i sprawdź, ile wynosi składka ubezpieczeniowa.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje dziecko może być ofiarą hejtu w internecie? Zakres polisy możesz rozszerzyć o ubezpieczenie przed hejtem w sieci. W ramach ochrony ubezpieczeniowej zapewniamy w takich przypadkach pomoc prawnika oraz specjalisty IT.

Jeśli Twoje dziecko ma od 13 do 26 lat, to możesz również wybrać dla niego ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Zakres ochrony obejmuje szkody związane z czynnościami życia prywatnego, nauką, praktyką zawodową czy przyuczeniem do pracy.

Szybko i bez komplikacji oblicz składkę na ubezpieczenie szkolne, korzystając z kalkulatora online. Jak to działa? Wystarczy, że podasz nam dane, których potrzebujemy do wyliczenia kosztu ubezpieczenia, a w ciągu kilku chwil dowiesz się, ile zapłacisz za ochronę. Wysokość składki zależy od sumy ubezpieczenia oraz od zakresu ochrony. Im suma ubezpieczenia będzie wyższa, a zakres szerszy, tym więcej będzie Cię kosztować ubezpieczenie, ale jednocześnie otrzymasz wyższe świadczenie, jeśli dojdzie do zdarzenia objętego ochroną.

Sprawdź ogólne warunki ubezpieczenia, wylicz składkę na ubezpieczenie szkolne i zapewnij dziecku odpowiednią ochronę. Pamiętaj o wpisaniu kodu 543734.