AEG Ubezpieczenia

Ubezpieczenie szkolne AXA NNW- dla przedszkolaków, uczniów i studentów do 26 roku życia

ubezpieczenie szkolne axa nnw

Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola, jest uczniem lub studentem? Jeśli ma do 26 lat, to możesz skorzystać z ubezpieczenia szkolnego w AXA. Dzięki ochronie ubezpieczeniowej wypłacimy świadczenia m.in. w związku z uszkodzeniem ciała, śmiercią ubezpieczonego, pobytem w szpitalu. Ubezpieczenie szkolne AXA NNW zapewnia szeroką ochronę, którą możesz dopasować do potrzeb swoich i swojego dziecka. Do wyboru masz 4 pakiety ubezpieczenia, dzięki czemu wybierzesz taką ochronę, jakiej potrzebujesz. Decydując się na polisę, otrzymasz odszkodowanie w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku u Twojego dziecka.

Ubezpieczenie szkolne Axa NNW kupisz online.

Wejdź na www.axa.pl/szkolne – wpisz mój kod pośrednika 543734, otrzymasz dostęp do pełnej oferty oraz specjalny rabat. Oblicz wysokość składki na ubezpieczenie, korzystając z kalkulatora. Wprowadź niezbędne dane, a po chwili poznasz cenę ochrony. Ubezpieczenie możesz zakupić online bez wychodzenia z domu.

Twój przedszkolak jest bardzo aktywny, uwielbia się bawić i szaleć na placach zabaw? Bez względu na to, jak będziesz go pilnować, możliwe, że dojdzie do nieszczęśliwego wypadku. Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie dziecka, to w razie wypadku otrzymasz odszkodowanie. To nie wszystko, co zapewniamy w ramach ochrony ubezpieczeniowej. W zakresie każdej umowy ubezpieczenia szkolnego gwarantujemy świadczenie na wypadek ukąszenia kleszcza.

Ile będzie Cię kosztować takie ubezpieczenie szkolne?

Skorzystaj z kalkulatora na www.axa.pl/szkolne i łatwo wylicz koszt ochrony. Dopasuj odpowiedni zakres i sprawdź, ile wynosi składka ubezpieczeniowa.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje dziecko może być ofiarą hejtu w internecie? Zakres polisy możesz rozszerzyć o ubezpieczenie przed hejtem w sieci. W ramach ochrony ubezpieczeniowej zapewniamy w takich przypadkach pomoc prawnika oraz specjalisty IT.

Jeśli Twoje dziecko ma od 13 do 26 lat, to możesz również wybrać dla niego ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Zakres ochrony obejmuje szkody związane z czynnościami życia prywatnego, nauką, praktyką zawodową czy przyuczeniem do pracy.

Szybko i bez komplikacji oblicz składkę na ubezpieczenie szkolne, korzystając z kalkulatora online. Jak to działa? Wystarczy, że podasz nam dane, których potrzebujemy do wyliczenia kosztu ubezpieczenia, a w ciągu kilku chwil dowiesz się, ile zapłacisz za ochronę. Wysokość składki zależy od sumy ubezpieczenia oraz od zakresu ochrony. Im suma ubezpieczenia będzie wyższa, a zakres szerszy, tym więcej będzie Cię kosztować ubezpieczenie, ale jednocześnie otrzymasz wyższe świadczenie, jeśli dojdzie do zdarzenia objętego ochroną.

Sprawdź ogólne warunki ubezpieczenia, wylicz składkę na ubezpieczenie szkolne i zapewnij dziecku odpowiednią ochronę. Pamiętaj o wpisaniu kodu 543734.

Oferta ubezpieczeń

ubezpieczenie autocasco
Nasza oferta ubezpieczeń

Ubezpieczenie autocasco

Ubezpieczenie autocasco to zabezpieczenie, ochrona oraz komfort osób posiadających samochód. Polisa autocasco zapewnienia posiadaczowi auta

ubezpieczenie mieszkania
Nasza oferta ubezpieczeń

Ubezpieczenie mieszkania lub domu

Ubezpieczenie mieszkania lub domu to jeden z najpopularniejszych rodzajów ochrony swojego majątku. Dzięki niemu właściciel

PZU Na Wypadek Nowotworu kupisz online.
Nowe proste ubezpieczenie PZU na wypadek  nowotworu z kodem rabatowym dostępne online. Ubezpieczony może otrzymać...
Ubezpieczenie podróżne na czas wyjazdu.
Ubezpieczenie podróżne to kompleksowa ochrona oraz komfort spokojnego i bezpiecznego wyjazdu dla osób udających się...
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie na życie – dla osób przezornych chroniących swoje zdrowie. Oferujemy ubezpieczenia na życie w...
Ubezpieczenie zdrowotne.
Oferta ubezpieczenia zdrowotnego (w tym PZU Plan Na Zdrowie). PZU Plan na Zdrowie. Produkt pomaga...
Ubezpieczenie mieszkania lub domu
Ubezpieczenie mieszkania lub domu to jeden z najpopularniejszych rodzajów ochrony swojego majątku. Dzięki niemu właściciel...