O czym się dowiesz z tego artykułu?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn
ubezpieczenia zdrowotne

Oferta ubezpieczenia zdrowotnego (w tym PZU Plan Na Zdrowie).

PZU Plan na Zdrowie. Produkt pomaga w codziennym dbaniu o zdrowie, zapewniając dostęp do ponad 2 tys. prywatnych placówek medycznych w całym kraju, oraz wspiera klientów w trudnych momentach, takich jak nieszczęśliwy wypadek, ciężka choroba czy nowotwór złośliwy.

Ubezpieczenie zdrowotne – Twoje korzyści

  • otrzymujesz dostęp do całodobowej informacji medycznej,
  • możesz korzystać z szeregu konsultacji lekarskich,
  • dostęp do lekarzy i badań bez czekania w kolejkach,
  • dostęp do podstawowych lub rozszerzonych badań diagnostycznych, laboratoryjnych, rentgenowskich, EKG,
  • niska składka w porównaniu do kosztu świadczeń zdrowotnych.

Do ubezpieczenia zdrowotnego może przystąpić osoba w wieku od 18 do 64 lat. Ubezpieczeniem zdrowotnym może być objęty posiadacz polisy oraz współmałżonek (partner) oraz dzieci. Warunkiem rozpoczęcia okresu ochrony jest uregulowanie należności za ochronę.

W ramach posiadanej ochrony ubezpieczenie zdrowotne pozwala na przeprowadzenie szeregu badań – diagnostycznych, laboratoryjnych, rentgenowskich, EKG. Posiadacz ubezpieczenia zdrowotnego ma dostęp do całodobowej informacji medycznej. Może również korzystać z konsultacji medycznych, wizyt lekarskich, oraz wykonać szereg badań.

Ubezpieczenie zdrowotne PZU Plan na Zdrowie obejmuje ochroną ubezpieczeniową osoby
dotknięte:

  • nieszczęśliwym wypadkiem, skutkującym m.in.: złamaniem, porażeniem i uszkodzeniem narządów (ubezpieczenie podstawowe – Plan na Zdrowie);
  • ciężką chorobą: np. udarem, ropniem mózgu, zapaleniem mięśnia sercowego, stwardnieniem rozsianym (ubezpieczenie dodatkowe W Ciężkiej Chorobie);
  • nowotworem złośliwym, w tym coraz częściej diagnozowanymi u Polaków: czerniakiem złośliwym, nowotworem złośliwym piersi, nowotworem złośliwym szyjki macicy i nowotworem złośliwym płuc (ubezpieczenie dodatkowe W Leczeniu Nowotworu).

Ubezpieczenie można rozszerzyć również o opiekę medyczną na co dzień (ubezpieczenie dodatkowe W Trosce o Ciebie), w ramach której dostępne są m.in. wizyty u specjalistów (bez skierowania), badania diagnostyczne i zabiegi rehabilitacyjne. Co ważne, wizyta u lekarza POZ odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, a u specjalisty, w ciągu 5 dni.

PZU Na Wypadek Nowotworu kupisz online.

Nowe proste ubezpieczenie PZU na wypadek  nowotworu z kodem rabatowym dostępne online. Ubezpieczony może otrzymać nawet 100 000 zł wsparcia finansowego na walkę z nowotworem złośliwym. Na jego życzenie zorganizujemy także dodatkową opinię medyczną u zagranicznego specjalisty. Statystyki pokazują, że

Ubezpieczenie podróżne na czas wyjazdu.

Ubezpieczenie podróżne to kompleksowa ochrona oraz komfort spokojnego i bezpiecznego wyjazdu dla osób udających się za granicę w celach wypoczynkowych, turystycznych, edukacyjnych oraz biznesowych. Celem polisy turystycznej jest zapewnienie ubezpieczonemu pomocy medycznej, organizacyjnej i finansowej po wypadku w obcym kraju.