O czym się dowiesz z tego artykułu?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

Kupując ubezpieczenie na życie zabezpieczasz przyszłość swoich bliskich w przypadku nieprzewidzianych swojej śmierci. Wtedy polisa jest wsparciem finansowym dla Twoje rodziny.

Podpowiadamy Ci,na co zwrócić uwagę zawierając umowę ubezpieczenia na życie.

Przede wszystkim sprawdź listę gwarantowanych świadczeń i sumę ubezpieczenia, czyli kwotę, jaką wypłaci ubezpieczyciel w przypadku śmierci. Często kwota świadczenia różni się w zależności od przyczyny zgonu. Np. wskutek wypadku komunikacyjnego lub wypadku przy pracy może być dwukrotnie większa od kwoty świadczenia wskutek śmierci naturalnej.

Warto również sprawdzić w jakich przypadkach ubezpieczyciel nie wypłaci świadczenia. Informacje te znajdą się w rozdziale wyłączenia odpowiedzialności i mogą to być np. śmierć w wyniku udziału w zamieszkach, działaniach wojennych lub też samobójstwo (w ciągu dwóch lat od zawarcie ubezpieczenia).

AXA Szczęśliwe Dziecko

AXA Szczęśliwe Dziecko – Ubezpieczenie dla Twojego dziecka Jesteś rodzicem i chcesz zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom? Szukasz ubezpieczenia, które w ramach jednej składki gwarantuje ochronę wszystkich Twoich dzieci? Ubezpieczenie Axa Szczęśliwe Dziecko jest dla Ciebie! Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby

Terminowe ubezpieczenie na życie „Platynowa ochrona”

Przedmiotem ubezpieczenia jest życie Ubezpieczonego. W przypadku zawarcia Programu ubezpieczeń dodatkowych przedmiotem ubezpieczenia może być również zdrowie Ubezpieczonego.  W ramach Umowy ubezpieczenia, Ubezpieczyciel udziela ochrony ubezpieczeniowej w zakresie podstawowym obejmującym ryzyko zgonu Ubezpieczonego. Suma ubezpieczenia ustalana jest przez strony Umowy ubezpieczenia przy